अप्रेसन खबर

Operation Khabar

सुत्केरीको ज्यान जाेगियाे

0
SHARES
0
VIEWS

कालिकोट – सुत्केरी हुन नसकेर मृत्युकाे मुखमा पुगेकि शान्नि त्रिवेणी गाउँपालिका निवासी दाना दानालाई हेलिकप्टर मार्फत उद्वार गरिएको छ ।

बिहीबार सुत्केरी व्यथा लागेर मेहलमुडी बर्थिङ सेन्टरमा छटपटाई रहेकि ३१ वर्षिय कामिलाई प्रमुख जिल्ला अधिकारी जाेरासिंह माझी, गाउँपालिका उपाध्यक्ष पार्वती सिंहकाे पहलमा राष्ट्रपति सुत्केरी उद्वार कार्यक्रम मार्फत हेलिकप्टर मार्फत शनिबार उद्वार गरिएको उपाध्यक्ष सिंहले बताइन । अहिलेसम्म तीन वटा केश रिफर गरि सुत्केरी आमाकाे ज्यान जाेगाएकाे बताइन ।

सुत्केरी दानाकाे दुइवटा बच्चा रहेकाे र बच्चा उल्टाे अवस्थामा पेटमा रहेकाे रास्काेट अस्पतालले जनाएको छ । प्रजिअ माझीले सुत्केरी आमाहरुकाे जति सक्दाे छिटो उद्वार गर्नु हामी सबैकाे कर्तव्य भएकाले पालिकाबाट सिफारिस आउने बित्तिकै आफुले पहल चालेको बताउनुभयाे ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
शेयर गर्नुहोस:
प्रतिक्रिया दिनुहोस

Discussion about this post

सम्बन्धित समाचार

Related Posts

ट्रेन्डिङ
भर्खरै प्रकाशित